Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Beyond the BarRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 1.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5