Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.5
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.5
AYAKA is in LOVE with HIROKO 2nd StageRated ★ 4.0
BOSSRated ★ 3.0- YipsRated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 4.0- 熱海の捜査官Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- GO HOME~Keishichou Mimotofumeinin Soudansitsu~Rated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0