Titles you rated
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Seven Lives of LeaRated ★ 3.5
ReservatetRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The GardenerRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
CassandraRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
American NightmareRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0