Series
Ratings
124
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 0.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.5