Series
Ratings
197
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Off The CourseRated ★ 2.5- O′PENing(오프닝) 2025 - 화자의 스칼렛Rated ★ 1.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- O′PENing(오프닝) 2024 - 고물상 미란이Rated ★ 4.0
- The Catstody WarRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5