Movies
Ratings
93
DeadpoolRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Galaxy QuestRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 2.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0