Movies
Ratings
14
The ThievesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0