Movies
Ratings
302
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.5