Titles you rated
Talking Nonsense About LoveRated ★ 4.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 3.0
Tamon’s B-SideRated ★ 1.5
Cosmetic PlayloverRated ★ 3.0
Gachi Koi NenchakujuuRated ★ 1.5
If My Favorite Pop Idol Made It to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
I Will Be Your BloomRated ★ 2.0- Romance 10~Horo Ama? Horo Niga? Date HenRated ★ 3.5
- Tadashii Koi no HajimekataRated ★ 2.5
Jack O' FrostRated ★ 2.5
Watashi ga Kemono ni Natta YoruRated ★ 0.5
38-sai Batsuichi Dokushin Onna ga Macchingu Apuri wo Yattemita Kekka NikkiRated ★ 1.5
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 1.5
Cinderella AgainRated ★ 3.0
Renai no SusumeRated ★ 4.5
Chastity HighRated ★ 2.0
Murai no KoiRated ★ 3.5
MURAI in LOVERated ★ 4.5
Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 2Rated ★ 2.0- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 3.0