Titles you rated
Hot SpotRated ★ 4.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
MessiahRated ★ 3.5- Assistant Manager Park's Private LifeRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- Deok Gu is BackRated ★ 3.0
Too Bright For RomanceRated ★ 3.0
Exterior NightRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5
The Red TeacherRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0- A Recipe For My IndependenceRated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The StudioRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Street Food: Latin AmericaRated ★ 3.5