Titles you rated
Replica: Revenge of the Ex-WifeRated ★ 3.0
10 Things I Want to Do Before I Turn 40Rated ★ 2.5
Ashita wa Motto, Ii Hi ni NaruRated ★ 3.0
Is It a Crime to Kill the One Who Took My Daughter’s Life?Rated ★ 2.0
The Journey to Kill YouRated ★ 2.5
Oshi no SatsujinRated ★ 2.5- Whether You Can or Can'tRated ★ 1.0
Ai no, Gakkou.Rated ★ 2.5- Watashi ga Anata to Iru RyuuRated ★ 3.5
Cinderella ClosetRated ★ 2.0
Forbidden to LoveRated ★ 3.0
Stay By My Side After the RainRated ★ 2.0
LaunderingRated ★ 2.0
Kita-kun ga Kawai Sugitete ni Amaru no de, Sannin de Share-suru Koto ni Shimashita.Rated ★ 2.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
- Ottoyo, ShindekurenaikaRated ★ 3.5
- Anata wo Ubatta Sono Hi karaRated ★ 3.5
IgniteRated ★ 3.0
After the QuakeRated ★ 2.0