Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Marry My HusbandRated ★ 1.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.0
Not OthersRated ★ 1.0
We Are Peaceful BrothersRated ★ 0.5
Somebody 2Rated ★ 0.5
The Best EndingRated ★ 1.0
Ending AgainRated ★ 0.5- Not Alright, But It's AlrightRated ★ 1.0
SomebodyRated ★ 0.5
XXRated ★ 1.0
Flower Ever AfterRated ★ 1.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 0.5
WATCHERRated ★ 1.0
Blue BirthdayRated ★ 1.0
Call It LoveRated ★ 0.5