Series
Ratings
125
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0