Series
Ratings
92
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 2.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 2.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 1.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Soul EaterRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 1.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0