Movies
Ratings
20
The SubstanceRated ★ 3.5
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Killing For The ProsecutionRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 2.5