Titles you rated
TitansRated ★ 5.0
TitansRated ★ 4.5
Bleach: The Arrancar - The Fierce FightRated ★ 4.5
Bleach: The Arrancar - The Hueco Mundo Sneak EntryRated ★ 4.5
Bleach: The ArrancarRated ★ 4.5
Bleach: The BountRated ★ 4.5
Bleach: Soul Society - The RescueRated ★ 5.0
Bleach: Soul Society - The EntryRated ★ 4.5
Bleach: The SubstituteRated ★ 4.5
Gintama.Rated ★ 4.5
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 5.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0