Series
Ratings
74
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0