Series
Ratings
23
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The CrownRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.0
Queer EyeRated ★ 3.0
Skam Season 3Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Skam Season 4Rated ★ 4.5
Jack Whitehall: Travels with My Father Season 2Rated ★ 4.0
Jack Whitehall: Travels with My Father Season 1Rated ★ 3.5
Queer EyeRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0