Movies
Ratings
2110
Project Hail MaryRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
Fight or FlightRated ★ 3.0
The Toxic AvengerRated ★ 2.5
HimRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.5
Army of ThievesRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
CompanionRated ★ 3.5