Movies
Ratings
310
OrphanRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Ghost WriterRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Seeking JusticeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0