Series
Ratings
148
So, You Make ItRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Just a bit EspersRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 2.5- The Story of How My Life Changed 180 Degrees When I Went to YokkaichiRated ★ 2.0
Numa Otoko to Numa Ochi Onna no Midnight Call: Nebusoku no Genin wa Jibun ni Aru.Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0- Netsuai PrinceRated ★ 1.5
- Ikemen Seven DaysRated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5- It's Me, GrandmotherRated ★ 3.5