Movies
Ratings
797
The Elephant ManRated ★ 5.0
Mary PoppinsRated ★ 1.0
CasablancaRated ★ 5.0
UnforgivenRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Boiler RoomRated ★ 1.0
The Son's RoomRated ★ 1.0
NightfallRated ★ 1.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 1.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
DropRated ★ 1.0
The Towering InfernoRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
The NeverEnding StoryRated ★ 3.0
Boy WonderRated ★ 1.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 1.0
The ContactRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
We Will Rock YouRated ★ 5.0