Series
Ratings
180
The Dark History of the Reincarnated VillainessRated ★ 2.0
The Number You Have DialedRated ★ 1.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.0
Fruits BasketRated ★ 3.0
Perfect MatchRated ★ 3.0
Love in the CloudsRated ★ 3.5
The Prisoner of BeautyRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 2.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 2.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.0
7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy!Rated ★ 2.5
I'm in Love with the VillainessRated ★ 3.5
Betrothed to my Sister's ExRated ★ 2.5