Movies
Ratings
158
ParasiteRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0