Series
Ratings
40
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
TemptedRated ★ 1.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 2.0
ReLIFERated ★ 3.0
SuitsRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.5
Moriarty the PatriotRated ★ 1.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 1.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 2.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.0
WayneRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 1.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 0.5