Movies
Ratings
868
No Other ChoiceRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0- WishRated ★ 3.0
- Love ResetRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
MotherhoodRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0- DreamRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 2.0
NomadlandRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5