Movies
Ratings
83
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.0
Hanging TreeRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
The Night Before the StrikeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Deep Blue NightRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
The Tragedy of MacbethRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 4.5
Pierrot le FouRated ★ 3.5
Eternity and a DayRated ★ 3.5