Series
Ratings
338
BootsRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Murky StreamRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
TempestRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Four SeasonsRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0