Series
Ratings
71
Love Between Fairy and DevilRated ★ 5.0
Love Like the GalaxyRated ★ 5.0
Lighter and PrincessRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
The Empress of ChinaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0