Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0