Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0