Movies
Ratings
92
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 3.0