Series
Ratings
50
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0