Movies
Ratings
497
Pulp FictionRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 1.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0