Series
Ratings
16
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0