Movies
Ratings
522
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Personal ShopperRated ★ 2.5
Bad EducationRated ★ 3.5
High HeelsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 1.5
The Iron GiantRated ★ 2.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0