Series
Ratings
139
The X-FilesRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 4.0
Miyamoto MusashiRated ★ 1.5
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 2.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
A Song to the SunRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 1.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5- WATER BOYS2Rated ★ 3.5
WATER BOYSRated ★ 3.5
SmallvilleRated ★ 2.5
SmallvilleRated ★ 2.5
Densha otokoRated ★ 2.5
SmallvilleRated ★ 2.5