Series
Ratings
146
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 3.0
The Four SeasonsRated ★ 3.0
My Husband Won't FitRated ★ 3.0
Beyond GoodbyeRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Fear the Walking DeadRated ★ 3.0
Fear the Walking DeadRated ★ 3.0
Fear the Walking DeadRated ★ 3.0
Fear the Walking DeadRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0