Series
Ratings
70
엽기인걸 스나코Rated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.5
The Night WatchmanRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
My Secret HotelRated ★ 3.5