Movies
Ratings
542
Sick of MyselfRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
A Traveler's NeedsRated ★ 4.0
Not One and Not TwoRated ★ 4.5
FAQRated ★ 3.5- Until the Stones SpeakRated ★ 4.0
The KillersRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
BuntRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0