Movies
Ratings
152
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0