Series
Ratings
39
Reply 1988Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 4.0