Movies
Ratings
104
Non-StopRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 2.0
Fist of FuryRated ★ 3.5
Enter the DragonRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0
Green LanternRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0