Series
Ratings
267
The Case Study of VanitasRated ★ 3.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Hookup Plan Season 2Rated ★ 3.0
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 3.5
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 3.5
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 2.0
First LoveRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
Best Friends in LoveRated ★ 2.0