Movies
Ratings
1135
The People UpstairsRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Sum of All FearsRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
Happy Gilmore 2Rated ★ 3.5
Happy GilmoreRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
We Have a PopeRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The ApprenticeRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5