Series
Ratings
122
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 2.5
Full House Take 2Rated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0