Movies
Ratings
713
28 Years LaterRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
RRRRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0