Movies
Ratings
227
ElioRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
The Apartment with Two WomenRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Rocky and Rani′s Love StoryRated ★ 5.0
FAQRated ★ 4.0
A Boy and a GirlRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0