Series
Ratings
161
GiantRated ★ 2.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Show Me The Money Season 6Rated ★ 3.0- Steel Troops WRated ★ 3.0
The Magic School BusRated ★ 3.5- Show Me The Money 5Rated ★ 2.5
- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 1.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5- Toy SoldiersRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0