Movies
Ratings
112
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Waiting For RainRated ★ 0.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5